4570AB01K00263
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4570AB01K00263
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS NF V0 REC
Fitxak: 4570AB01K00263.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
512 pcs
  • Mezua
4570AB01K00263ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4570AB01K00263 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS NF V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 167415 pcs Datuen fitxa 4570AB01K00263.pdf
Zabalera 0.201" (5.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 2.630" (66.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.016" (0.40mm)