4288EC51H00313
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4288EC51H00313
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4288EC51H00313.pdf2.4288EC51H00313.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
137 pcs
  • Mezua
4288EC51H00313ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4288EC51H00313 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40049 pcs Datuen fitxa 1.4288EC51H00313.pdf2.4288EC51H00313.pdf
Zabalera - Mota Fabric Over Foam
forma - Series 51H
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 3.130" (79.50mm)