4286PA51H07087
Laird TechnologiesLaird Technologies
4286PA51H07087 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4286PA51H07087
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GASKT FABRIC/FOAM 10MMX1.8M RECT
Fitxak: 1.4286PA51H07087.pdf2.4286PA51H07087.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
22 pcs
  • Mezua
4286PA51H07087ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4286PA51H07087 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GASKT FABRIC/FOAM 10MMX1.8M RECT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5454 pcs Datuen fitxa 1.4286PA51H07087.pdf2.4286PA51H07087.pdf
Zabalera 0.394" (10.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Beste izenak Q4988400 Tenperatura operatiboa -
Luzera 70.870" (180.01cm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 0.118" (3.00mm) Eranskinaren metodoa Adhesive