28R0480-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0480-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28R0480-000
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 190 OHM SOLID
Fitxak: 1.28R0480-000.pdf2.28R0480-000.pdf3.28R0480-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1800 pcs
5400 pcs
  • Mezua
28R0480-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28R0480-000 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 190 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 219295 pcs Datuen fitxa 1.28R0480-000.pdf2.28R0480-000.pdf3.28R0480-000.pdf
Mota Flat Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.480" W x 0.217" H (12.20mm x 5.50mm)
Beste izenak 240-2156
28R0480000
Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.709" (18.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.315" W x 0.039" H (8.00mm x 1.00mm) Inpedantzia @ maiztasuna 190 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 190 Ohm @ 100MHz ID 0.315" W x 0.039" H (8.00mm x 1.00mm) OD 0.480" W x 0.217" H (12.20mm x 5.50mm) Length 0.709" (18.00mm) Diseinua Solid