28R0453-300
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0453-300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28R0453-300
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 160 OHM SOLID
Fitxak: 1.28R0453-300.pdf2.28R0453-300.pdf3.28R0453-300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8190 pcs
  • Mezua
28R0453-300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28R0453-300 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 160 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1118730 pcs Datuen fitxa 1.28R0453-300.pdf2.28R0453-300.pdf3.28R0453-300.pdf
Mota Flat Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.453" W x 0.118" H (11.50mm x 3.00mm)
Beste izenak 240-2321 Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.787" (20.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.315" W x 0.028" H (8.00mm x 0.70mm) Inpedantzia @ maiztasuna 160 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 160 Ohm @ 100MHz ID 0.315" W x 0.028" H (8.00mm x 0.70mm) OD 0.453" W x 0.118" H (11.50mm x 3.00mm) Length 0.787" (20.00mm) Diseinua Solid