28B0999-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B0999-100
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 122 OHM SOLID
Fitxak: 1.28B0999-100.pdf2.28B0999-100.pdf
  • Mezua
28B0999-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B0999-100 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 122 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3781 pcs Datuen fitxa 1.28B0999-100.pdf2.28B0999-100.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 1.000" Dia (25.40mm)
Beste izenak Q769293 Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.250" (6.35mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.610" Dia (15.49mm) Inpedantzia @ maiztasuna 122 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 122 Ohm @ 100MHz ID 0.610" Dia (15.49mm) OD 1.000" Dia (25.40mm) Length 0.250" (6.35mm) Diseinua Solid