28B0870-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0870-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B0870-000
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 85 OHM SOLID
Fitxak: 1.28B0870-000.pdf2.28B0870-000.pdf3.28B0870-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1584 pcs
6336 pcs
  • Mezua
28B0870-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B0870-000 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 85 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197185 pcs Datuen fitxa 1.28B0870-000.pdf2.28B0870-000.pdf3.28B0870-000.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.870" Dia (22.10mm)
Beste izenak 240-2312
28B0870000
Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.250" (6.35mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.540" Dia (13.72mm) Inpedantzia @ maiztasuna 85 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 85 Ohm @ 100MHz ID 0.540" Dia (13.72mm) OD 0.870" Dia (22.10mm) Length 0.250" (6.35mm) Diseinua Solid