28B0625-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0625-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B0625-000
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 163 OHM SOLID
Fitxak: 1.28B0625-000.pdf2.28B0625-000.pdf3.28B0625-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1512 pcs
6048 pcs
  • Mezua
28B0625-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B0625-000 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 163 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140132 pcs Datuen fitxa 1.28B0625-000.pdf2.28B0625-000.pdf3.28B0625-000.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.625" Dia (15.88mm)
Beste izenak 240-2307
28B0625000
Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.562" (14.27mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.310" Dia (7.87mm) Inpedantzia @ maiztasuna 163 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 163 Ohm @ 100MHz ID 0.310" Dia (7.87mm) OD 0.625" Dia (15.88mm) Length 0.562" (14.27mm) Diseinua Solid