28B0616-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0616-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B0616-000
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 310 OHM SOLID
Fitxak: 1.28B0616-000.pdf2.28B0616-000.pdf3.28B0616-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
440 pcs
880 pcs
1320 pcs
5280 pcs
  • Mezua
28B0616-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B0616-000 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 310 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106206 pcs Datuen fitxa 1.28B0616-000.pdf2.28B0616-000.pdf3.28B0616-000.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.616" Dia (15.65mm)
Beste izenak 240-2306
28B0616000
Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 1.125" (28.58mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.275" Dia (6.99mm) Inpedantzia @ maiztasuna 310 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 310 Ohm @ 100MHz ID 0.275" Dia (6.99mm) OD 0.616" Dia (15.65mm) Length 1.125" (28.58mm) Diseinua Solid