28B0500-300
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0500-300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B0500-300
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 118 OHM SOLID
Fitxak: 1.28B0500-300.pdf2.28B0500-300.pdf3.28B0500-300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1680 pcs
5040 pcs
  • Mezua
28B0500-300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B0500-300 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 118 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 257836 pcs Datuen fitxa 1.28B0500-300.pdf2.28B0500-300.pdf3.28B0500-300.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.500" Dia (12.70mm)
Beste izenak 240-2766
28B0500-300-ND
Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.500" (12.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm) Inpedantzia @ maiztasuna 118 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 118 Ohm @ 100MHz ID 0.312" Dia (7.92mm) OD 0.500" Dia (12.70mm) Length 0.500" (12.70mm) Diseinua Solid