28B0485-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0485-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B0485-000
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 320 OHM SOLID
Fitxak: 1.28B0485-000.pdf2.28B0485-000.pdf3.28B0485-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
576 pcs
1152 pcs
5184 pcs
  • Mezua
28B0485-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B0485-000 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 320 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187747 pcs Datuen fitxa 1.28B0485-000.pdf2.28B0485-000.pdf3.28B0485-000.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.485" Dia (12.32mm)
Beste izenak 240-2114
28B0485000
Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 1.000" (25.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.192" Dia (4.88mm) Inpedantzia @ maiztasuna 320 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 320 Ohm @ 100MHz ID 0.192" Dia (4.88mm) OD 0.485" Dia (12.32mm) Length 1.000" (25.40mm) Diseinua Solid