XLN.M13.GLLA
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XLN.M13.GLLA
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP
Fitxak: XLN.M13.GLLA.pdf
  • Mezua
XLN.M13.GLLAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XLN.M13.GLLA fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6074 pcs Datuen fitxa XLN.M13.GLLA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M13 Shell Material Sulfone
Shell Amaitu - Series XP
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 13
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala -