XLN.M10.GLLG
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XLN.M10.GLLG
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: XLN.M10.GLLG.pdf
  • Mezua
XLN.M10.GLLGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XLN.M10.GLLG fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4457 pcs Datuen fitxa XLN.M10.GLLG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M10 Shell Material Sulfone
Shell Amaitu - Series XP
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Uneko balorazioa 4.2A