PKJ.3B.324.CLAD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PKJ.3B.324.CLAD92Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: PKJ.3B.324.CLAD92Z.pdf
  • Mezua
PKJ.3B.324.CLAD92Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PKJ.3B.324.CLAD92Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5799 pcs Datuen fitxa PKJ.3B.324.CLAD92Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 324 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome