PKJ.3B.310.CYCD12
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PKJ.3B.310.CYCD12
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PNL MNT RCPT
Fitxak:
  • Mezua
PKJ.3B.310.CYCD12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PKJ.3B.310.CYCD12 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PNL MNT RCPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6622 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 12A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.425" ~ 0.469" (10.80mm ~ 11.90mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome