PCA.00.113.CTLC31
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA.00.113.CTLC31
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Fitxak: PCA.00.113.CTLC31.pdf
  • Mezua
PCA.00.113.CTLC31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA.00.113.CTLC31 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2935 pcs Datuen fitxa PCA.00.113.CTLC31.pdf
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 1
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome