PCA.00.113.CTLC29
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCA.00.113.CTLC29
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Fitxak: PCA.00.113.CTLC29.pdf
  • Mezua
PCA.00.113.CTLC29ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCA.00.113.CTLC29 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4498 pcs Datuen fitxa PCA.00.113.CTLC29.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 113 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 00
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.114" (2.90mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PCA.00.113.CTLD42
PCA.00.113.CTLD42
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Stockean: 6368 pcs
Deskarga: PCA.00.113.CTLD42.pdf
RFQ
PCA.00.113.CTLC27
PCA.00.113.CTLC27
fabrikatzaileak: LEMO
Stockean: 4969 pcs
Deskarga: PCA.00.113.CTLC27.pdf
RFQ
PCA.00.113.CTLC29Z
PCA.00.113.CTLC29Z