PAG.M0.4GL.CC39AZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.4GL.CC39AZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: PAG.M0.4GL.CC39AZ.pdf
  • Mezua
PAG.M0.4GL.CC39AZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.4GL.CC39AZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6258 pcs Datuen fitxa PAG.M0.4GL.CC39AZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 4
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Blue, Gray
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)