PAG.M0.4GL.CC39A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.4GL.CC39A
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: PAG.M0.4GL.CC39A.pdf
  • Mezua
PAG.M0.4GL.CC39Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.4GL.CC39A fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6851 pcs Datuen fitxa PAG.M0.4GL.CC39A.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 4
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Blue, Gray
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)
eskaerak Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PAG.M0.4GL.CC39NZ
PAG.M0.4GL.CC39NZ
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Stockean: 3967 pcs
Deskarga: PAG.M0.4GL.CC39NZ.pdf
RFQ
PAG.M0.4GL.AC65VZ
PAG.M0.4GL.AC65VZ
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Stockean: 3585 pcs
Deskarga: PAG.M0.4GL.AC65VZ.pdf
RFQ
PAG.M0.4GL.CC39AZ
PAG.M0.4GL.CC39AZ