PAG.M0.4GL.AC52GPZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.4GL.AC52GPZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Fitxak: PAG.M0.4GL.AC52GPZ.pdf
  • Mezua
PAG.M0.4GL.AC52GPZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.4GL.AC52GPZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6305 pcs Datuen fitxa PAG.M0.4GL.AC52GPZ.pdf
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock
Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 8A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Gray Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PAG.M0.4GL.AC39VZ
PAG.M0.4GL.AC39VZ
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Stockean: 5283 pcs
Deskarga: PAG.M0.4GL.AC39VZ.pdf
RFQ
PAG.M0.4GL.AC39Z
PAG.M0.4GL.AC39Z
fabrikatzaileak: LEMO
Stockean: 4243 pcs
Deskarga: PAG.M0.4GL.AC39Z.pdf
RFQ
PAG.M0.4GL.AC52G
PAG.M0.4GL.AC52G