PAG.M0.4GL.AC52G
LEMOLEMO
PAG.M0.4GL.AC52G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PAG.M0.4GL.AC52G
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.PAG.M0.4GL.AC52G.pdf2.PAG.M0.4GL.AC52G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
PAG.M0.4GL.AC52Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PAG.M0.4GL.AC52G fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5018 pcs Datuen fitxa 1.PAG.M0.4GL.AC52G.pdf2.PAG.M0.4GL.AC52G.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Beste izenak 1124-1213
PAGM04GLAC52G
Orientazio G Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C
Posizio kopurua 4 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock
Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 8A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Gray Kable irekitzea 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PAG.M0.4GL.AC52GZ
PAG.M0.4GL.AC52GZ
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP