FGG.3K.850.CLAK12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3K.850.CLAK12
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.3K.850.CLAK12.pdf
  • Mezua
FGG.3K.850.CLAK12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3K.850.CLAK12 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5472 pcs Datuen fitxa FGG.3K.850.CLAK12.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 850 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12 (10 + 2 Coax)
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.476" ~ 0.504" (12.10mm ~ 12.80mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome