FGG.3K.850.CLAC10
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.3K.850.CLAC10
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.3K.850.CLAC10.pdf
  • Mezua
FGG.3K.850.CLAC10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.3K.850.CLAC10 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3001 pcs Datuen fitxa FGG.3K.850.CLAC10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 850 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12 (10 + 2 Coax)
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome