FGG.2K.303.CYBK10
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2K.303.CYBK10
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Fitxak: FGG.2K.303.CYBK10.pdf
  • Mezua
FGG.2K.303.CYBK10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2K.303.CYBK10 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3693 pcs Datuen fitxa FGG.2K.303.CYBK10.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 3
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 17A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome