FGG.2K.303.CLAK95
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGG.2K.303.CLAK95
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Fitxak: FGG.2K.303.CLAK95.pdf
  • Mezua
FGG.2K.303.CLAK95ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGG.2K.303.CLAK95 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6491 pcs Datuen fitxa FGG.2K.303.CLAK95.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 3
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 17A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome