FGA.0B.307.CLAD56Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGA.0B.307.CLAD56Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Fitxak: FGA.0B.307.CLAD56Z.pdf
  • Mezua
FGA.0B.307.CLAD56Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGA.0B.307.CLAD56Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6119 pcs Datuen fitxa FGA.0B.307.CLAD56Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0B
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 7
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome