FGA.0B.307.CLAD42Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FGA.0B.307.CLAD42Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Fitxak: FGA.0B.307.CLAD42Z.pdf
  • Mezua
FGA.0B.307.CLAD42Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FGA.0B.307.CLAD42Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3928 pcs Datuen fitxa FGA.0B.307.CLAD42Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 307 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0B
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 7
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 2.5A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)