FFE.0S.304.CLAC44Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFE.0S.304.CLAC44Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Fitxak: FFE.0S.304.CLAC44Z.pdf
  • Mezua
FFE.0S.304.CLAC44Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFE.0S.304.CLAC44Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5111 pcs Datuen fitxa FFE.0S.304.CLAC44Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7A
Harremanetarako materiala Brass, Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.146" ~ 0.173" (3.70mm ~ 4.40mm)