FFE.0S.304.CLAC42
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFE.0S.304.CLAC42
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Fitxak: FFE.0S.304.CLAC42.pdf
  • Mezua
FFE.0S.304.CLAC42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFE.0S.304.CLAC42 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4122 pcs Datuen fitxa FFE.0S.304.CLAC42.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 0S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP54 - Dust Protected, Water Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FFE.00.250.NTAC22Z
FFE.00.250.NTAC22Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
Stockean: 3218 pcs
Deskarga: FFE.00.250.NTAC22Z.pdf
RFQ
FFE.0S.304.CLAC42Z
FFE.0S.304.CLAC42Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP