FFA.3S.310.CLAC42
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.3S.310.CLAC42
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.3S.310.CLAC42.pdf
  • Mezua
FFA.3S.310.CLAC42ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.3S.310.CLAC42 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5903 pcs Datuen fitxa FFA.3S.310.CLAC42.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 9A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.102" ~ 0.165" (2.60mm ~ 4.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome