FFA.3S.308.CLAL97
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.3S.308.CLAL97
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.3S.308.CLAL97.pdf
  • Mezua
FFA.3S.308.CLAL97ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.3S.308.CLAL97 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3179 pcs Datuen fitxa FFA.3S.308.CLAL97.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3S
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 8
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.343" ~ 0.382" (8.70mm ~ 9.70mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome