FFA.1E.304.CLAC45Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.1E.304.CLAC45Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.1E.304.CLAC45Z.pdf
  • Mezua
FFA.1E.304.CLAC45Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.1E.304.CLAC45Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4916 pcs Datuen fitxa FFA.1E.304.CLAC45Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 4
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome