FFA.1E.304.CLAC35
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.1E.304.CLAC35
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.1E.304.CLAC35.pdf
  • Mezua
FFA.1E.304.CLAC35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.1E.304.CLAC35 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4846 pcs Datuen fitxa FFA.1E.304.CLAC35.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 304 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1E
Packaging Bulk Orientazio Keyed
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Brass, Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets and Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome