FFA.00.113.CTAC31Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.00.113.CTAC31Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.00.113.CTAC31Z.pdf
  • Mezua
FFA.00.113.CTAC31Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.00.113.CTAC31Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4904 pcs Datuen fitxa FFA.00.113.CTAC31Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 113 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 00
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polytetrafluoroethylene (PTFE) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 8A
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm)
Backshell materiala, Plate Brass, Chrome eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FFA.00.130.LC
FFA.00.130.LC
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: COLLET NUT FOR FFA.00.
Stockean: 6779 pcs
Deskarga:
RFQ
FFA.00.113.CTAC27Z
FFA.00.113.CTAC27Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Stockean: 5317 pcs
Deskarga: FFA.00.113.CTAC27Z.pdf
RFQ
FFA.00.113.CTAC31
FFA.00.113.CTAC31