FFA.00.113.CTAC22Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FFA.00.113.CTAC22Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Fitxak: FFA.00.113.CTAC22Z.pdf
  • Mezua
FFA.00.113.CTAC22Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FFA.00.113.CTAC22Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5911 pcs Datuen fitxa FFA.00.113.CTAC22Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 113 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 00
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.067" ~ 0.087" (1.70mm ~ 2.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome