RSQ045N03TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSQ045N03TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSQ045N03TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6
Fitxak: RSQ045N03TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
RSQ045N03TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSQ045N03TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 353718 pcs Datuen fitxa RSQ045N03TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TSMT6 (SC-95)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 4.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 600mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 520pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9.5nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza N-Channel 30V 4.5A (Ta) 600mW (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.5A (Ta)