RSQ015N06TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSQ015N06TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSQ015N06TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 1.5A TSMT6
Fitxak: 1.RSQ015N06TR.pdf2.RSQ015N06TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RSQ015N06TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSQ015N06TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 60V 1.5A TSMT6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169733 pcs Datuen fitxa 1.RSQ015N06TR.pdf2.RSQ015N06TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TSMT6 (SC-95)
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 1.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 600mW (Ta) Packaging Original-Reel®
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 110pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 3.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 1.5A (Ta) 600mW (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)