RP1E075RPTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RP1E075RPTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP1E075RPTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 30V 7.5A MPT6
Fitxak: RP1E075RPTR.pdf
  • Mezua
RP1E075RPTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP1E075RPTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 30V 7.5A MPT6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3404 pcs Datuen fitxa RP1E075RPTR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea MPT6
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 21 mOhm @ 7.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-SMD, Flat Leads Beste izenak RP1E075RPDKR
RP1E075RPTRDKR
RP1E075RPTRDKR-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1900pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 5V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza P-Channel 30V 7.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount MPT6 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7.5A (Ta)