RP1E050RPTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RP1E050RPTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP1E050RPTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 30V 5A MPT6
Fitxak: RP1E050RPTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
RP1E050RPTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP1E050RPTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET P-CH 30V 5A MPT6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79201 pcs Datuen fitxa RP1E050RPTR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea MPT6
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max) 2W (Ta) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 6-SMD, Flat Leads Beste izenak RP1E050RPDKR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9.2nC @ 5V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 30V
Deskribapen zehatza P-Channel 30V 5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount MPT6 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)