RDD050N20TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RDD050N20TL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RDD050N20TL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 5A CPT3
Fitxak: RDD050N20TL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RDD050N20TLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RDD050N20TL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 200V 5A CPT3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48644 pcs Datuen fitxa RDD050N20TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea CPT3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 720 mOhm @ 2.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 20W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak RDD050N20TLDKR
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 292pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9.3nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 5A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount CPT3 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)