RDD020N60TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RDD020N60TL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RDD020N60TL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 2A CPT3
Fitxak: RDD020N60TL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
RDD020N60TLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RDD020N60TL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 600V 2A CPT3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 131999 pcs Datuen fitxa RDD020N60TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea CPT3
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Power Dissipation (Max) 20W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 2A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount CPT3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)