RBR3LAM60ATFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR3LAM60ATFTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBR3LAM60ATFTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Fitxak: 1.RBR3LAM60ATFTR.pdf2.RBR3LAM60ATFTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
RBR3LAM60ATFTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBR3LAM60ATFTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 799095 pcs Datuen fitxa 1.RBR3LAM60ATFTR.pdf2.RBR3LAM60ATFTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 660mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-128 Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 60V 3A Surface Mount PMDTM Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 60V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -