RBR3LAM40BTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR3LAM40BTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBR3LAM40BTR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDTM
Fitxak: 1.RBR3LAM40BTR.pdf2.RBR3LAM40BTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RBR3LAM40BTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBR3LAM40BTR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDTM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174604 pcs Datuen fitxa 1.RBR3LAM40BTR.pdf2.RBR3LAM40BTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 620mV @ 3A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOD-128 Beste izenak RBR3LAM40BCT
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDTM
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 80µA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 3A