RB706F-40T106
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB706F-40T106 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB706F-40T106
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V UMD3
Fitxak: 1.RB706F-40T106.pdf2.RB706F-40T106.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RB706F-40T106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB706F-40T106 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V UMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 462795 pcs Datuen fitxa 1.RB706F-40T106.pdf2.RB706F-40T106.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 370mV @ 1mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea UMD3 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Beste izenak RB706F-40T106TR
RB706F40T106
Tenperatura operatiboa - Junction 125°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 40V 30mA Surface Mount SC-70, SOT-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 10V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30mA Oinarriaren zati kopurua RB706F-40