RB706D-40T146
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB706D-40T146 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB706D-40T146
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SMD3
Fitxak: 1.RB706D-40T146.pdf2.RB706D-40T146.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RB706D-40T146ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB706D-40T146 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SMD3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 522455 pcs Datuen fitxa 1.RB706D-40T146.pdf2.RB706D-40T146.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 370mV @ 1mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea SMD3 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak RB706D-40T146TR
RB706D40T146
Tenperatura operatiboa - Junction 125°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 40V 15mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 10V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15mA Oinarriaren zati kopurua RB706D-40