RB441Q-40T-77
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB441Q-40T-77 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB441Q-40T-77
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 100MA MSD
Fitxak: RB441Q-40T-77.pdf
  • Mezua
RB441Q-40T-77ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB441Q-40T-77 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 100MA MSD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5104 pcs Datuen fitxa RB441Q-40T-77.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 550mV @ 100mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea MSD Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-204AG, DO-34, Axial Tenperatura operatiboa - Junction 125°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 100mA Through Hole MSD Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 40V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F 6pF @ 10V, 1MHz