RB441Q-40T-72
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB441Q-40T-72 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB441Q-40T-72
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 100MA DO34
Fitxak: RB441Q-40T-72.pdf
  • Mezua
RB441Q-40T-72ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB441Q-40T-72 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 100MA DO34 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4745 pcs Datuen fitxa RB441Q-40T-72.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 550mV @ 100mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea MSD Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AG, DO-34, Axial Beste izenak RB441Q40T72
Tenperatura operatiboa - Junction 125°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 40V 100mA Through Hole MSD
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 40V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 100mA
Capacitance @ Vr, F 6pF @ 10V, 1MHz