RB068LAM-60TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB068LAM-60TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB068LAM-60TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM
Fitxak: 1.RB068LAM-60TR.pdf2.RB068LAM-60TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RB068LAM-60TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB068LAM-60TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDTM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189170 pcs Datuen fitxa 1.RB068LAM-60TR.pdf2.RB068LAM-60TR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 680mV @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 60V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SOD-128 Beste izenak RB068LAM-60DKR
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 60V 2A Surface Mount PMDTM
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2µA @ 60V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A