RB068LAM-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB068LAM-30TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RB068LAM-30TR
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDTM
Fitxak: 1.RB068LAM-30TR.pdf2.RB068LAM-30TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
RB068LAM-30TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RB068LAM-30TR fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDTM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 638145 pcs Datuen fitxa 1.RB068LAM-30TR.pdf2.RB068LAM-30TR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 700mV @ 2A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea PMDTM Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-128 Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Deskribapen zehatza Diode Schottky 30V 2A Surface Mount PMDTM Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 800nA @ 30V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -