PMR100HZPFU7L00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PMR100HZPFU7L00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PMR100HZPFU7L00
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena RES 0.007 OHM 1% 2W 2512
Fitxak: PMR100HZPFU7L00.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
PMR100HZPFU7L00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PMR100HZPFU7L00 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena RES 0.007 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 561593 pcs Datuen fitxa PMR100HZPFU7L00.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Series PMR Erresistentzia 7 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak PMR100HZPFU7L00-ND
RHM.007AUTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.019" (0.47mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film